Yaşam

Tuvana Türkay Korkulu Dakikalar Yaşattı!

Ünlü aktör Tuvana türkiye, 4 gün önceki Yeniköy kıyısında geçmiş Günlerde tarafından sahip olunan 3 aylık yavru Yogilerdenize atladığını gördüğümde zor anlar yaşadı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel ve çok başarılı oyuncu Tuvana Türkay ile iş insanı İzzet Antebi, ‘Yogi’ adını verdiği 3 aylık yavru köpeği sahiplendi. Tuvana Türkay ve İzzet Antebi’nin köpeği talihsiz bir kaza sonucu denize düştü.

Ünlü oyuncu bu olayla ilgili şunları söyledi:

Yogi’nin oynaması için balkon kapısını açtım. Ben de televizyon izliyordum. İki dakika sonra sesi kesildi. Bir an panikledim. Yavru olduğu için yokluğu çabuk hissedilir. Denize açılan kapıya baktım, yarı açıktı. Kapalı kapının yarı açık olduğunu görünce dışarı fırladım. Denize baktığımda ileri doğru yüzdüğünü gördüm. Merdiven olmadığı için ev ayakkabılarımı çıkarıp doğruca denize atladım. Kıyafetlerimi alıp denize atladığım için akıntıyla biraz zorlandım. Denizin ortasından aldım ama merdiven olmadığı için karaya çıkamadım. Komşulardan kimse duymadı. Akıntı çok fazla olduğu için olduğumuz yerde duramadık. Sonunda, en yakın merdivenin olduğu yere, gerçek yogiyi itmeye başladım. Bu halde kimin evi olduğunu bilmeden merdivenlere ulaştım ve merdivenleri çıktım. Çıktığım evin bahçesinde 10 dakika ağladım. Birini gördüm ve yardım için bağırdım. Onu görmeseydim, muhtemelen boğulacaktım ve suçluluk duygusundan ölecektim.”

sivasli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu