Haber

Ferit Odman, Audi e-tron ile sessizliği duymanın yolunu arıyor

audi‘Bir Yolu Bul’ video serisinin son konuğu caz davulcusu ve besteci Ferit Odman oldu.

audiGeleceğin vizyonunu yansıtan ilerleme tutkusunu vurgulayan görselde Odman’a Audi e-tron eşlik ediyor.

Türkiye İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliğiyle öne çıkan şehir ve bölgelerinde çekilen görüntülerin her biri Audi’nin felsefesinde yer alan mükemmellik, yenilikçilik, büyüleyici, tutkulu, modern ve ‘duygusal estetik’ten ilham alıyor. Video serisinin son ayağı, Audi’nin geleceğe yönelik vizyonunu yansıtan ilerleme tutkusunu yansıtıyor.

Müziğin duygusunun sessizliğin belirlediğine dikkat çeken Ferit Odman, müziğini tamamlamak için ihtiyaç duyduğu atmosferi D-Maris Bay’de yakalıyor ve bu gezide Audi e-tron’a eşlik ediyor.

Her sanat eserinin bir yolculuk olduğunu ve bu yolculukta yalnız olmadığımızı söyleyen Ferit Odman, “Hayatın başlangıcından bu yana hiç durmayan bir ritim var. Bizi bu ritme bağlayan şey var. sessizliktir. benim duyamadığım her ritim eksiktir. aslında müziğin hissini sessizlik belirler. doğadaki sesler kusursuzdur. “ne eksik ne fazla. Her şey muhteşem bir ritmin parçası olmak için hareket eder. Tüm hikaye, her vuruştan sonraki kısacık anda gizlidir. Ben de sessizliği duymak için müziğime yöneldim.”

Audi Türkiye’nin “Bir Yol Bul” serisinde daha önce Kendini Keşfetmenin, Tasarlamanın, Hayal Etmenin, Ulaşmanın ve Ruhunu Beslemenin bir yolunu anlatan görseller paylaşılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu