Haber

Rizespor’dan Galatasaray maçı sonrası açıklama: Hayallerimizi yıkmayın

Trendyol Süper Lig’de Çaykur Rizespor, evinde Galatasaray’a 1-0 yenildi. Karadeniz ekibi sosyal medya hesabından tepkisel bir açıklama yayınladı.

“HAYALLERİMİZİ YOK ETMEYİN”

Kulübün sosyal medya hesabından Hasan Yavuz Bakır imzalı yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Küçük çocukların emeklerine yazık. Sezona eşsiz ve gelecek vaat eden bir gençle başlayan Çaykur Rizespor camiasına yazık. oyuncu projesi.”

Gelecek vaat eden genç bir ekip kurduk, çaba harcıyoruz, hayallerimiz var, hayallerimizi yıkmayın! Anadolu kulüpleri sadece saygı bekler, adil davranılmasını bekler, çalışmalarının karşılığında çarpık sisteme kurban edilmek istemezler. Asıl sorun kaybedilen puanlar değil, kişisel olarak kaybedilen inançtır.

Çaykur Rizespor olarak sahada mücadele etmeye ve Süper Lig’e renk katmaya devam edeceğiz. Futbolun tüm paydaşlarını, özlenen adil yönetimin kurulması yönünde göreve davet ediyor, bu akşamki maçta emeğimizin gasp edilmesine sebep olanların vicdanlarıyla baş başa bırakıyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu