Teknoloji

Neil Druckmann Doğruladı: The Last of Us 3. Bölüm Geliyor!

 
The Last of Us serisinin ortak lideri ve ortak yaratıcısı Naughty Dog Neil Druckmann, yeni yayınlanan “Grounded II: Making The Last of Us Part II” belgeselinin sonunda üçüncü bir The Last of Us oyunu için bazı açıklamalarda bulundu. . Bu bölümde Part 3’ün de en az The Last of Us Part I ve The Last of Us Part II kadar heyecan verici olarak tanımladığı bir konsepte sahip olduğunu söyledi.
 
The Last of Us Part 3’ün şu anda heyecan verici bir konsepti var
 
 
 
The Last of Us Part III söylentileri elbette daha önce de hep gündemdeydi. Şimdi bu bahis resmi olarak belgesel çekimlere taşındı ve Neil Druckmann’dan da onay geldi. Druckmann ayrıca şunu belirtti:
 
“İlk oyun bir ebeveynin çocuğuna duyduğu koşulsuz sevgi üzerine kurulu. İkinci oyunda ise sevdikleriniz için ne pahasına olursa olsun adaleti arama anlayışını benimsedik. Şimdi elmanın son yarısına gelmek istiyoruz. ve hikayeyi bir yerde bitir.”
 
Druckmann şöyle devam etti: “Daha önce belli bir konsept düşündük ama o zaman bir şey bulamadık. Artık son dönemde çok şey değişti. Şu anda bir hikayem yok ama heyecan verici bir konsept var. Kısacası bu hikayede bir şeyler var.” Hala başka bir bölüm varmış gibi hissediyorum.”
 
The Last of Us Part 3’ü mü bekliyorsunuz yoksa hikaye ikinci oyunla mı bitmeli?
 
Söz konusu belgesel
 
 

haberhamur.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu