Haber

Kılıçdaroğlu’na yönelik sözleri başını yaktı! İYİ Parti’den Cihan Paçacı yeniden göreve başladı

6 Tablo Türkiye’de cumhurbaşkanı adaylığı tartışmaları son 12’nci görüşmenin ardından doruk noktasına ulaştı. Görüşmenin ardından kameralar karşısına geçen UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda 5 başkanın anlaştığını, kendilerinin ise karşı çıktıklarını belirtti. Dayatmayı kabul etmeyeceklerini söyleyen Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın masaya getirdikleri önerilerin de reddedildiğini söyleyerek 6’lı Setlere sırtını dayadı.

PAÇACI GÖREVİNİN BAŞINA GERİ DÖNDÜ

CİHAN PAÇACI NE DEDİ?

Kılıçdaroğlu’na yönelik sözleri nedeniyle istifa eden Paçacı, “Şöyle bir şey var ki Kemal Bey’e sokakta ‘dürüst değil mi’ diye bir itiraz görüyoruz. Biz soruyoruz, ‘dürüst’ diyorlar. “Eyalet deneyimi yok mu?” var diyoruz. ‘Peki öyleyse?’ ‘Ama hayır…’ Biz İYİ Parti olarak sokaktaki bu itirazı görmezden gelemeyiz Nagehan Hanım, şu itiraz var.”

“PARTİ YETKİLİ KURULLARI ŞU ANDA KEMAL BEY’İ ONAYLAYACAK NOKTADA DEĞİL”

Partinin yetkili kurulları şu an Kemal Bey’i tasvip edecek noktada değil ama bu böyle devam edeceği anlamına gelmiyor. Meral Hanım konuyu yetkili kurullara taşıyacak ve nihai karar orada verilecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu